מוצרים מומלצים
טלפון חנות / מכירות :
03-6720011
ראשימאמרים וביקורותמאמריםסוגי הפריצות לאקס בוקס הקיימות היום בשוק

סוגי הפריצות לאקס בוקס הקיימות היום בשוק

רכשתם אקס בוקס ואתם רוצים לשחק במגוון רחב של משחקים גם משחקי דור ישן ופיתוחי HOMEBREW , וללא כל הגבלה? פריצת האקס בוקס שלכם תאפשר לכם להשתמש כמעט בכל משחק שתרצו ובמקביל גם לשפר את ביצועי האקס בוקס עצמו וליהנות משדרוגים נוספים - שיהפכו את השימוש שלכם באקס בוקס לחוויה מסוג אחר. קיימים מספר סוגים שונים של פריצה, כשכל סוג מתמקד בחלק אחר של המערכת וכל סוג מאפשרת לכם לנצל פונקציות שונות. במה מדובר?

1. פריצת RGH – פריצה מסוג זה מאפשרת לכם להפעיל את המשחקים באמצעות התקן מיוחד הממוקם בזיכרון הפנימי או החיצוני של המכשיר, בדיסק הקשיח שלו או בדיסק או קי. הפריצה מותקנת באקס בוקס באמצעות צ'יפ מיוחד. לאחר הפריצה תוכלו להתקין משחקים לא מקוריים על הדיסק הקשיח של המכשיר ומבלי שתצטרכו להשתמש בדיסקים. תוכלו להפעיל אימולטורים של משחקים ישנים, כמו סופר נינטנדו, נינטנדו 64 וגם פלייסטיישן 1. תוכלו לשנות את תפריט המכשיר שלכם, להפעיל משחקים שלא ניתן להשיגם בדיסקים צבורים וגם להתחבר לרשת LINK מבלי שתצטרכו לשלם על כך. לסוג זה של פריצה ישנם יתרונות רבים. ראשית, בעזרתה ניתן לשחק במגוון רחב של משחקים וגם להתקין הרחבות שונות למשחקים, כמו מפות, שירים ועוד. ניתן גם להריץ סרטים בפורמט MKV וגם להריץ אימולטורים של ג'נסיס, למשל, מגאסון ועוד. ניתן להתקין לאחר שבוצעה הפריצה תוספות ושדרוגים שונים בחינם ולעצב את הדאשבורד בהתאם לטעם האישי.


2. פריצתLT3 – את הפריצה הזו ניתן לבצע אך ורק על מכשירים שיוצרו עד לתאריך 30 באוגוסט 2011. בעזרת פריצה זו תוכלו להפעיל משחקים לא מקוריים, הצרובים על דיסקים, ובתנאי שמדובר בדיסקים שנפחם 8.5 מגה בייט. חשוב כמובן להקפיד שמדובר בדיסקים איכותיים, כדי שלא לגרום לבעיות מיותרות במכשיר. מומלץ לצרוב את הדיסקים עם המשחקים בעזרת הצורב Burner MAX, שמסוגל להכניס את מידע ההגנות על דיסק DVD שמגיע בנפל של 8.5 מגה בייט. היתרונות הבולטים של פריצה מסוג כזה הם האפשרות להפעיל משחקים לא מקוריים הצרובים על דיסק ללא הצורך ברכישה של זיכרון נוסף וכן האפשרות להתחבר לרשת האקסבוקס לאחר רכישת מנוי שנתי. מצד שני, החסרונות בפריצה מסוג כזה היא הדרישה לצורב מיוחד, כאמור, מסוג Burner Max וכן ברכישה של דיסקים לצריבה.


3. פריצת XKEY – בסוג זה מדובר בפריצת זיכרון המכשיר, המאפשרת להפעיל את המשחקים השונים, המגיעים ישירות על גבי דיסקים בקבצי ISO ישירות דרך התקן הזיכרון החיצוני של המכשיר, כמו הדיסק הקשיח או הדיסק און קיי. סוג זה של פריצה מותקן על ידי רכב XKEY בתוך הקונסולה וניתן לבטל אותה במידה ומעוניינים (יש לפריצה מצב ביטול וגם מצב הפעלה, שלאחר בחירתו ניתן להפעיל משחקים המגובים מהזיכרון).


4. פריצת DEMON – סוג זה של פריצה הינו שדרוג לפריצה מסוג RGH, שלאחריה ניתן לעבוד שני מצבים שונים בהתאם לבחירתו של המשתמש: מצב אחד – המצב המקורי שהוא ללא פריצה, מצב שני – המצב הפרוץ. את פריצת ה – DEMON יש להרכיב יחד עם פריצת RGH והיא תקפה אך ורק למכשירי 250 ג'יגה בייט.


5. פריצת LTU – פריצה מסוג זה מתאימה לכונני DVD שלא ניתן לפרוץ אותם בשל גרסתם המיוחדת או למכשירים שיוצרו לאחר ה – 30 באוגוסט 2011. במקרה כזה, כל מה שיש לעשות הוא להחליף את לוח כונן ה – DVD של המכשיר ללוח מסוג LTU.