מוצרים מומלצים
טלפון חנות / מכירות :
03-6720011
ראשימאמרים וביקורותמאמריםכל מה שרציתם לדעת – פריצת RGH ל – XBOX 360

כל מה שרציתם לדעת – פריצת RGH ל – XBOX 360

פריצת RGH, אחת מסוגי פריצות ה – XBOX המוצעות כיום, תאפשר לכם לשחק במשחקים לא מקוריים באקס בוקס שלכם וללא כל בעיה. תוכלו להתקין הרחבות שונות על המכשיר, תוספות למיניהן וגם לשחק עם משחקים רבים ומגוונים הרבה יותר. תוכלו להפעיל את המשחקים באמצעות הזיכרון הפנימי או החיצוני של האקס בוקס, או באמצעות ההארד דיסק או דיסק און קיי שעליו המשחק. מה משמעותה של פריצה מסוג זה וכיצד מפעילים אותה? התשובה על כל ועוד, במאמר שלפניכם.

מהי פריצת RGH

קונסולת המשחקים המפורסמת XBOX 360 היא הדגם השני, שהוציאה חברת מייקרוסופט, דגם שיצא לראשונה בשנת 2005 ומאז נמכר בכמות רבה מאד, בכל העולם וגם בישראל. כדי להשתמש בקונסולה במשחקים שאינם מגובים, משחקים לא מקוריים, ניתן להתקין עליה התקן פריצה מיוחד, המשפר את יכולותיה ומאפשר גישה למגוון רחב יותר של משחקים. אחד מסוגי הפריצות המוצעות כיום בשוק היא פריצה מסוג RGH. פריצה מסוג זה, התומכת בכל מכשירי ה – XBOX 360, עבים ודקים כאחד, מאפשרת להתקין מבחר של משחקים שונים ישירות על הכונן הקשיח מבלי להשתמש בדיסקים שעליהם הם צרובים. בעזרתה ניתן לשנות את תפריט הקונסולה בהתאם לצורך ובהתאם לטעם האישי (תוך התייחסות אל סגנונות העיצוב השונים הקיימים בה) וכן להפעיל משחקי עבר ישנים יחסית, שלא ניתן להפעילם ללא הפריצה. כמו, למשל, פלייסטיישן 1, נינטנדו 64, מגאסון ועוד. בעזרת הפריצה ניתן להתחבר לרשת LINK בחינם וליהנות ממגוון עצום של משחקי רשת מצוינים. ממשק פריצה מסוג זה הינו ידידותי מאד, קל ונוח לתפעול. בעזרת הפריצה ניתן לשחק בסוגים שונים של משחקי ארקייד, כמו Call of Duty, למשל, וכן בהרחבות שונות שלא ניתן לשחק בהן בקונסולות ללא הפריצה. ניתן להתקין שדרוגים למיניהם וגם תוספות שונות ללא כל בעיה וליהנות מקונסולה מורחבת הרבה יותר.


יתרונות וחסרונות

בדומה לסוגי פריצה אחרים, גם בסוג פריצה זה ישנם לא מעט יתרונות, אך לצערנו גם כמה חסרונות שכדאי לקחת אותם בחשבון. ובכל זאת, מדובר באחד מהתקני הפריצה הפופולאריים ביותר כיום, ולא בכדי. לפריצת RGH ל – XBOX 360 ישנם לא מעט יתרונות. הנה כמה מהבולטים שבהם: בהשוואה לסוגי הפריצה האחרים, מדובר בסוג הפריצה עם האפשרויות הרבות ביותר שקיימות בשוק כיום, מה שהופך אותה לפתרון מצוין עבור רבים, ובעיקר לאלה שרוצים לנצל את הקונסולה באופן מרבי וליהנות ממשק אטרקטיבי הרבה יותר. יתרון חשוב נוסף, היא העובדה שאין צורך לדאוג לעדכונים שונים של המשחק וגם אין צורך להתקין אותו על גבי תוכנת ABGX360. יתרון נוסף קשור בקונסולה עצמה. כדי לעדכן את גרסת הפריצה שנרכשה, לא צריך לפרק את הקונסולה. כל מה שצריך הוא את הדיסק און קי עם העדכונים הרלוונטיים. מצד שני, וכאן הם החסרונות, מי שמתקין את הפריצה הזו על הקונסולה, חשוב שייקח בחשבון שלא ניתן להפעיל עליה לאחר הפריצה משחקים הצרובים על גבי דיסק. בנוסף, לאחר התקנת רכיב הפריצה יש צורך להמתין בין 20 שניות לכמעט דקה עד להדלקתה. לא מדובר אמנם בחסרונות משמעותיים, אולם יש לקחת אותם בחשבון ולהשוות אותם לחסרונותיהם של סוגי הפריצות האחרים.


לסיכום

פריצת RGH ל – XBOX 360 מציעה יתרונות רבים והופכת את ממשק הקונסולה להרבה יותר חוויתי. מדובר בהתקנה פשוטה וקלה יחסית ואפשרת לשדרגה בעתיד, במידה ורוצים, ללא כל בעיה. חשוב להתייעץ עם מומחים לפני התקנת הפריצה ולהבין את משמעותיה (מה ניתן להתקין לאחר הפריצה, מה לא, באיזה פורמטים יש להשתמש ובאילו לא).