מוצרים מומלצים
טלפון חנות / מכירות :
03-6720011
ראשימאמרים וביקורותמאמריםכמה עולה קונסולת Xbox 360

כמה עולה קונסולת Xbox 360

אם אתם חיים בפלנטה שלנו במאה ה-21, סביר להניח שכבר שמעתם על ההנאה העצומה שמספקות קונסולות המשחקים השונים. מכשיר האקס בוקס של מייקרוסופט נחשב לאחד המוצלחים שבהם, כאשר הוא מגיע לרוב עם תג מחיר אטרקטיבי, שבכל מקרה בטל בשישים אל מול החוויות שהוא מספק. ועדיין, אם תיכנסו בזה הרגע לחנויות שונות הפועלות בתחום, סביר שתיתקלו במגוון דגמים, כל אחד מהם מוצע במחיר שונה בתכלית. הנה כל מה שחשוב שתדעו על ההיבט הכלכלי של רכישת ה-XBOX 360.

ראשית: הדגמים והגורמים המשפיעים על המחיר

קונסולת אקס בוקס 360 מגיעה בשני דגמים עיקריים, אשר תג המחיר של כל אחד מהם שונה: הגרסה הראשונה, הבסיסית יותר (ברוב החנויות יכנו אותה פשוט "אקס בוקס"), ולעומתה גרסת ה-SLIM, הנחשבת למתקדמת יותר. על פי האבחנה הזו, לא מפתיעה העובדה לפיה גרסת ה-SLIM, המספקת חוויה מלאה עוד יותר, תהיה גם יקרה יותר.

משתנה מרכזי נוסף שנכנס לתוך המשוואה הכלכלית של אקס בוקס 360 הוא נפח האחסון, כאשר אבחנה עיקרית היא בין 4 ג'יגה בייט, 250 ג'יגה בייט או 500 ג'יגה בייט. מבחינה מעשית, דגמים בעלי נפח אחסון מצומצם יאפשרו אחסון מינימאלי, המאפשר לשחק במגוון משחקים מועט, בעוד שנפח אחסון של כמה מאות ג'יגה בייט מאפשר להפוך את האקס בוקס ל"בנק" של משחקים ופיצ'רים מדליקים.

פערים משמעותיים במחירים

במצב הדברים הזה, ברור מדוע קשה להתייחס למחירי אקס בוקס כאל עובדה מוגמרת. כמובן שגם המדיניות של החנות המשווקת את המכשיר צריכה להשפיע, והיא אכן משפיעה. ובכל זאת, בדיקה מהירה (למשל באמצעות אתר "זאפ") מאפשרת להבחין במספר טווחי מחירים של מכשירי אקס בוקס 360: מכשירים במחיר של כמה מאות עד 1,000 ש''ח, מכשירים במחיר הנע בין 1,000 ל-1,500 ש''ח ומכשירים להם תג מחיר שעשוי להגיע ל-2,000 ש''ח. על כל פנים, זהו מחיר סביר ביחס לקונסולת משחקים, כולל כמה מהדגמים המתחרים באקס בוקס.

כמיטב המסורת, יש שיטות שונות באמצעותן ניתן להוזיל את הרכישה, ובכלל זה האפשרות לרכוש מכשירים משומשים. הבעיה היא שרכישה שכזו כוללת בתוכה מימד לא מבוטל של סכנה, ולו מכיוון שהיא מגדילה את הסיכויים לרכישת קונסולת משחקים בשק (מה שמהווה, כמובן, בזבוז כספים מיותר ולא מבוטל). לכן, כאשר עושים זאת חשוב לבדוק היטב את הגורם שמציע את המכירה: ישנן חנויות המוכרות מכשירים משומשים רק לאחר שהן מתקנות אותם או בודקות את תקינותם. ניתן בהחלט להעניק להן עדיפות.

ועוד משהו ביחס למשחקים

אחת משיטות השיווק המוכרות בהיסטוריה היא זו של קינג קמפ ג'ילט, האחראי לסכיני הגילוח הפופולאריים ביותר שקיימים מאז 1895 ועד היום. ה"טריק" שלו היה שיווק ידיות הסכינים בחינם וגביית תשלום עבור הלהבים, מה שאפשר לחברתו לגרוף רווחים ולהשפיע על תחום השיווק כמכלול. במקרה של אקס בוקס אין מתנות חינם, כאשר רכישה של מכשיר איכותי כרוכה בתשלום של כמה מאות או אלפי שקלים. ועדיין, עיקר התשלום של משתמשים רבים הוא על המשחקים, אשר כל אחד מהם מגיע לסכום של מאות שקלים.

אז מה עושים? פשוט מאד: רוכשים מכשיר אקס בוקס פרוץ, או לחילופין מסבים מכשיר אקס בוקס קיים על מנת שיהפוך לכזה. הליך ההסבה כרוך אמנם בתשלום, אך ברור שזהו "כסף קטן" אל מול החיסכון הכלכלי המתאפשר כאשר ניתן לרכוש גם משחקים שאינם מקוריים. פריצת מכשיר אקס בוקס היא צעד מרכזי בדרך להפיכת הרכישה לפשוטה הרבה יותר מבחינה כלכלית.

למה הום גיים?
מוניטין וניסיון מקצוני - אני עוסקים בתחום הגיימינג ומשווקים מוצרים מעל 10 שנים!
איכות - הום גיים אינה מתפשרת על איכות, אנו משווקים מוצרים באיכות הגבוהה ביותר ממיטב היצרנים והיבואנים בארץ ובעולם!
שיטת שלם וקח - המוצרים באתר ניתנים לאספקה מיידית באיסוף עצמי או במשלוח עד בית הלקוח.

טעימה קטנה ממה שאומרים עלינו בזאפ
דן, 05/10/18 -  - "קל להגיע קל לחנות , לא עמוס גם בשישי. הגעתי ע״מ לרכוש קונסולת משחקים , אייל כייון אותי למוצר שמתאים לי , לא דווקא למוצר הכי יקר , אדיב , נחמד ובסוף גם הציע לי את המספר האישי שלו למקרה שתהיה כל בעייה ואני משוכנע שאם תהיה אקבל מענה."

רונן, 09/08/18 -  - "הייתה לי חווית קניה מיוחדת לאור ניסיוני בשבוע האחרון (פירוט בהמשך), מסתבר שאיל הוא שמורת טבע בתחום. איש ישר ואמין שלא מנסה לגזור קופון ולנצל הורים שאינם בקיאים בתחום ואת תמימות הילדים שחושקים במשחק טלוויזיה."

יריב, 09/03/18 -  - "תענוג. אייל מבין עניין, מסביר בנועם ולא דוחף. מקיים בפועל את מה שהוא מבטיח באתר. מומלץ בחום!"