מוצרים מומלצים
טלפון חנות / מכירות :
03-6720011
ראשימאמרים וביקורותמאמריםמשחקים מומלצים לאקס בוקס לשנת 2016

משחקים מומלצים לאקס בוקס לשנת 2016

עבור רוב שחקני הקונסולות, ההבדל העיקרי בין המכשירים השונים היא לא החומרה או רזולוציית התצוגה, אלא המשחקים. רוב ויכוחי "מלחמת הקונסולות" מסתיימים בשורה התחתונה באיזה משחקים אקסקלוסיביים הולכים לצאת לקונסולה ובאיזה מהם אתם רוצים לשחק. הנה כמה מן החידושים החמים ביותר שיגיעו בשנה הקרובה ל-XBox.

Fable Legends

פייבל היא סדרה ותיקה שרצה עם קונסולות האקסבוקס עוד מהדור הראשון שלהם (ומדי פעם צצה על המחשב האישי, אבל לא באיכות טובה במיוחד). Fable Legends מתרחש באותו עולם פנטזיה של המשחקים הקודמים בסדרה, אך במקום משחק תפקידים - אקשן לשחקן יחיד, מדובר במשחק מרובה משתתפים, לא-סימטרי, בו ארבעה שחקנים משחקים גיבורים שמתמודדים עם אתגרים שמציב להם שחקן חמישי שמשחק את הנבל (או שליט המבוך, יש יגידו).


הנבל פותח בפני השחקנים האחרים קווסטים, משחרר מפלצות ברחבי המפה ומציב מלכודות, בעוד הגיבורים צריך לעבור ולהתגבר על כל המכשולים על מנת לסיים את הקווסטים הללו. עבור הנבל, כל משחק מתנהל בשני שלבים: בשלב הראשון הוא מתכנן ומארגן את כל האתגרים במפה, ובשלב השני הוא מנהל אותם בדומה למשחק אסטרטגיה בזמן אמת. עבור הגיבורים, המשחק מתנהל כמשחק יריות מגוף שלישי, כשלכל אחד מהגיבורים הייחודיים יש נשקים וכוחות ייחודיים לו.


Fable Legends צפוי לצאת לאקסבוקס ול-PC בתחילת השנה והוא יהיה חופשי למשחק.


Quantum Break

Quantum Break הוא ללא ספק אחד המשחקים השאפתניים ביותר שראינו בתחום עד כה. המשחק, מבית היוצר של משחקים כמו Max Payne ו- Alan Wake, מופק במקביל לסדרת טלוויזיה בעלת אותו השם, כאשר בכל חלק שתעברו במשחק תוכלו לצפות בפרק של סדרת הטלוויזיה העוסק באותם המאורעות (המשחק והסדרה Defiance מ-2013 ניסו לעשות דבר דומה, אבל המשחק השפיע על הסדרה רק בסוף העונה). המפתחים טוענים שחלק מהסצנות שתראו בסדרה יתבססו בפועל על הבחירות שעשיתם במשחק עצמו.


מעבר לגימיק הטלוויזיוני, Quantum Break הוא משחק יריות בגוף שלישי שמשתמש במערכת של שליטה בזמן כמכאניקה העיקרית המייחדת אותו. ראינו במשחקים רבים יכולות דומות, אבל כנראה שלא באותו סדר גודל; המשחק אמור לאפשר שינוי סביבתי בחדרים ואולמות שלמים כאשר דמות השחקן יכולה לנוע הלוך ושוב בין נקודות שונות. תאריך השחרור של המשחק צפוי להיות באפריל 2016.


Cuphead

שני אחים קנדים שקיבלו השראה מאהבתם לסרטי אנימציה מתקופת 1930, משחקי פלטפורמה מודרניים כמו Super Meat Boy ומפלצות בוס ענקיות, שילבו הכל יחד ויצרו את Cuphead. זהו משחק פלטפורמה עם המון אישיות שנראה כמו הילד הממזר של אולפני דיסני וורנר, רק עם סוויץ' טיפה יותר מרושע. המפתחים השקיעו רבות בהצגת המשחק כאנימציה אותנטית בסגנון שנות ה-30, עד כדי כך שעל כל המשחק מופעל פילטר שגורם לו להיראות כאילו משחקים בפרק של לוני טונס.


בקאפהד אתם משחקים דמות הנושאת את אותו השם. לאחר שהיא הפסידה בהתערבות עם השטן, היא צריכה להתרוצץ ברחבי המשחק כדי למלא את ההתחייבות כלפיו. המשחק כולו מבוסס על רצף בלתי פוסק של יריות, כשמרבית השלבים הם מול מפלצות בוס ענקיות שממלאות חצי מהמשחק. סדר השלבים מפוצל, כך שניתן לעבור את המשחק כל פעם בצורה שונה. המעבר בין השלבים עצמם נעשה דרך מפת עולם חיצונית, בדומה למשחק Super Mario, כשבמפה עצמה יש פרסים ואזורים סודיים לחקור ולגלות. אם זה לא מספיק, המשחק יגיע עם מצב קואופרטיבי שיאפשר לשחקן אנושי נוסף להצטרף לחגיגה.


אלו רק שלושה משחקים, כל אחד בסגנון שונה והפקה שונה העומדת מאחוריהם, שיראו אור בשנת 2016 - וזה אפילו לא קצה הקרחון.